אודות

מפעילים לימי הולדת – פינקי פו

החזון של פינקי פו “לחולל שינוי בחיים של ילדים באמצעות ימי הולדת

” נשמע קצת מוגזם נכון?
תישארו איתנו עוד קצת ותבינו מה זה אומר בדיוק.
חברת פינקי פו אירועים מיוחדים בהנהלת נורית גאון, בוגרת תואר B.Ed בחינוך, הכניסה לתחום מסיבות ימי ההולדת את המקצועיות, השירותיות והתוכן.
בפינקי פו אנחנו באמת מאמינים שיש לנו את היכולת לחולל שינויים בחיים של ילדים. ההפעלה שלנו היא הפעלה בעלת תוכן, ערך וחוויה מעצימה. אנחנו עושים את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב, עם המון כיף, שמחה והנאה. אנחנו מובילי התחום, כשאנחנו הראש, כשאנחנו המקור, יש לנו את היכולת לבקר את עצמנו, לטפח את הצוות שלנו ולשכלל את היכולות שלנו באופן מתמיד.
הפיות שלנו (כך אנחנו קוראים למפעילות שלנו, גם כשהן פיראטיות, גיבורות על ולוחמות) נבחרות משום שהן במהותן פיות- הן בעלות לב ענקי, הן תורמות לקהילה, הן מאמינות מאוד בעבודה החינוכית שהן עושות. יש להן יכולות נדירות לעבוד עם ילדים, הן כריזמטיות ובעלות אישיות כובשת.
ימי ההולדת מתאימים לבנים ולבנות. ימי ההולדת בפינקי פו הינם דינאמיים, בהם הילדים שותפים ופעילים במהלך כל יום ההולדת. יום ההולדת שלנו נעים גם להורים שנשארים לצפות. ימי ההולדת רגועים אך עם זאת שמחים וכיפים. אנו מקפידים לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולהעניק לילדי יום ההולדת תשומת לב מרבית.

 

תכנים מותאמי גיל

התוכן, המשחקים והקסמים מותאמים לגיל החוגגים, תוך חשיבה דידקטית והבנה מה חשוב בכל גיל ומה יגרום להם להיות מרותקים ולשתף פעולה ביום ההולדת.

שפה נאותה

השפה בה אנחנו בוחרים להשתמש בהפעלות שלנו נאותה ומכבדת. לעולם לא נצחק על ילדים, אנחנו מכבדים אותם וכמובן גם את עצמנו ולכן נעים להקשיב לנו בהפעלה

עוצמת מוסיקה

נעים לשבת בהפעלה שלנו, המוסיקה והמיקרופון בעוצמה נעימה. השירים שבחרנו הם שירי ילדים! שירים שילדים אוהבים ומזמזמים אותם איתנו

 

תשומת לב לילדים

בהפעלה שלנו הילדים חשובים ולא אנחנו ולכן תראו אותנו מדברים איתם ומקשיבים. ילד/ת יום ההולדת יושבים על כסא לידינו ואנחנו נמצאים יחד איתם.

 

הכירו את בעלות התפקידים בפינקי פו

לפיות שלנו יש עוד תפקידים מלבד היותן מפעילות לימי הולדת, כאן תוכלו להכיר את הנפשות הפועלות מאחורי הקלעים.

רויטל יצחקי
לוגיסטיקה ותפעול
מאי שטגר
חונכת ראשית
רונה נבון
מפתחת הדרכה
נורית גאון
פיה ראשית

החגיגות שלנו

חשוב לנו מאוד שהפעילות תהיה בעלת תוכן, ערך וחוויה מעצימה. אלו שלושה ערכים שאנחנו נוהגות לשלב לאורך כל הפעילות.

החוגג/ת יקבלו את המקום שלהם כחוגגים הראשיים, הם יבחרו ילדים, יחלקו פרסים, ישתתפו, ישפטו, הכל תוך שמירה על רצונותיהם כשהמטרה העיקרית היא שתהיה זאת עבורם חוויה חיובית בלתי נשכחת.

יום לפני החגיגה המפעילה תתקשר לשוחח עם החוגגים בטלפון, מניסיון של אלפי ימי הולדת שערכנו גילנו שהחגיגה מתחילה לפני שאנחנו מגיעות.

ככה צריכה להיראות יום הולדת כשעושות את זה מכל הלב צוות הפיות שלנו עם מגוון ימי הולדת מדליקים כגון פיות, נסיכות, אבירים ופיראטים.

תוכן

הפעילויות בנויות באמצעות סיפור מסגרת ששזור לאורך כל יום ההולדת. יש חשיבה דידקטית העומדת מאחורי כל משחק, קסם ופעילות בחגיגה.

ערך

הפעילות שלנו חווייתית וערכית, אנחנו משלבות בה מסרים חינוכיים שכיף וקל להתחבר אליהם.

חוויה מעצימה

החגיגה מושתתת על הרצון להעצים את ילד או ילדת יום ההולדת ואת חבריהם, כל משחק, שאלה ופעילות נבחרה בקפידה כדי לשרת מטרה זאת.

הפיות של פינקי פו

המשימה שלנו

לחולל שינוי בחיים של ילדים באמצעות ימי הולדת ואת זה אנחנו עושות באמצעות הפעלה שכוללת:

תוכן

ערך

חוויה מעצימה

like

 ההפעלה שלנו בנויה בצורה דקדקנית וקפדנית, המשחקים שבחרנו הינם חינוכיים ומותאמים לחגיגת יום הולדת.

כל ההפעלה בנויה בצורה מתודית עם חשיבה עמוקה על כל הפעילויות הנבחרות.
אנחנו מגיעות עם סל של כ50 פעילויות ובוחרות במקום לפי ילדי יום ההולדת, חבריהם, המיקום ועוד שיקולים באילו משימות לבחור. בחגיגה אנחנו מספיקות עד כ15 משימות.

חשוב לנו מאוד ללמד את הילדים ולשזור ערכים שאנחנו מאמינות בהם. ערך חשוב מאוד שמשולב בהפעלות שלנו הוא עשיית מעשים טובים. אנחנו משתמשות במוטיב לאורך החגיגה ומסכמות אותו בפעילות שיא בסופה.

מכירים את הילדים שאף פעם לא מוצאים את מקומם במעגל? שמבקשים מילדים לעשות מעגל, תמיד יהיה ילד מחוץ למעגל. זה בדרך כלל מיקומו, חישבו איזה חוויה מעצימה תהיה עבורו אם פיה קסומה או פיראטית אמיצה תמתין שהוא יכנס לשבת במעגל. רב הסיכויים שזאת תהיה הפעם הראשונה שמישהו מבוגר חיכה לו, שם לב אליו וראה אותו.

לאורך השנים הצלחנו לייצר חוויה מעצימה לאלפי ילדים וזאת השליחות שלנו.

מה הורים אומרים עלינו

לצוות פינקי פו ולרויטל המפעילה, אנו רוצים להודות.
היום חגגנו יומולדת פיראטים למור ונעם – בני 6. רויטל המדהימה הגיעה לשמח אותם!

היומולדת היה מדהים, שמח וכיפי. תודה על יומולדת בלתי נשכח!

מור, נעם ומשפחותיהם.

יולי 2014