המלצות 2006

הכותרת שלי: יום הולדת מקסים
שם: סווטה
תאריך: 25/12/2006

לפני כשבועיים חגגנו יום הולדת לבתי בת 5. זאת הייתה אחד מהמסיבות המוצלחות שנוכחתי בה. הרוגע, היכולת להתאים את עצמן לילדים ולצרכים שלהם ומגוון רב של פעילויות שהיו, החזיקו את הילדים מרותקים לעורך כל יום הולדת. פעם ראשונה שלא הייתי צריכה אני להפעיל את הילדים. הם רצו להשתתף ולא בצעקות אלא בצחוק. ילדים חזרו הביתה עם המלצות חמות למפעילות נורית וקרן. ממליצה בחום רב לכל מי שמחפס יום הולדת מהנה ולא מעייף את ההורים.

הכותרת שלי: ארוע מדהים בארץ גיבורי על
שם: רותי- רשפים
תאריך: 18/12/2006
חגגתי יום הולדת לבני אורי בן 5 נורית הנחתה את האירוע בצורה מדהימה אשר ריתקה את הילדים בארץ גיבורי על אנו מודים לך
אורי קיבוץ רשפים

הכותרת שלי: יום הולדת מתאריך 23/11/06
שם: חני יעקב
תאריך: 07/12/2006
חגגנו לשחר ועמית, תאומות בנות 5, יום הולדת קסום עם נורית המקסימה.
נורית הפעילה בצורה מדהימה, עם המון סבלנות תוכן ומקוריות, מעל 40 ילדים, שברקע קבוצת הורים רעשנית ביותר, בצורה מעולה ומרתקת.
במהלך המסיבה הילדים השתתפו במשחקים, בריקודים ובשירים, הבנות שלי היו במרכז העיניינים והיו מאושרות עד השמיים!!!
נורית הייתה מקצועית לכל אורך הדרך עוד לפני יום ההולדת שאלה על הבנות נתנה עצות חיוניות, מומלץ ביותר.
ולך נורית היקרה, תודה מכל הלב!!!!!!
חני יעקב

הכותרת שלי: יומולדת קסום
שם: מלי
תאריך: 05/12/2006

נורית העבירה את יום ההולדת של בתי בת ה- 6 בצורה מקצועית ביותר. ראיתי מייד את הניסיון שלה עם ילדים, החיוכים שלה, שיתוף כלל הילדים בחוויית יום ההולדת. מומלץ ושווה כל גרוש!!! היו אצלנו ביום ההולדת מעל 50 ילדים, שיצאו מחוייכים ומרוצים.

הכותרת שלי: יום הולדת פיות -מומלץ בחום!
שם: הדס עין גל
תאריך: 03/12/2006
לפני שבועיים חגגנו לבתנו יובל יום הולדת 5 בנושא פיות ביחד עם נורית כמובן. נורית הקסימה אותנו כבר מההתחלה בתשומת הלב שהקדישה ליובל לפני תחילת המסיבה- נורית דיברה איתה, איפרה אותה וקישטה אותה ויובל כבר היתה בעננים. במהלך המסיבה הילדים היו מרותקים להפעלות המיוחדות, כולם השתתפו במשחקים ובריקודים (וזו שוב נקודה לזכות נורית שעושה הפעלות שבהן כל הילדים משתתפים ולא רק מי שמצביע ).
הילדים יצאו ממש מאושרים ההורים לא הפסיקו להחמיא על המסיבה המוצלחת וגם בימים שלאחר המסיבה רבים ניגשו ואמרו לי שהילדים אמרו שזו מסיבת יום ההולדת שהכי נהנו בה. תודה רבה נורית על החויה הקסומה והמהנה ונפגש בשנה הבאה…!
תודה מיובל אורן והדס

הכותרת שלי: יום הולדת 4 לעומר
שם: עומר שלסינגר
תאריך: 28/11/2006
אתמול חגגנו לעומר יום הולדת (4). עם נורית יצרתי קשר אחרי שנתקלתי בהמלצה שהייתה רשומה כאן. משהו בהמלצה “עשה לי את זה…” ידעתי שמצאתי את מה שאני מחפשת. בלי לראות את ההפעלה ביום הולדת אחר, בלי לדבר עם מפעילים אחרים… החלטתי לסמוך על החושים ולהתקשר… נורית נשמעה כאדם מקסים, סבלני (במיוחד לאור מבול השאלות שהיו לי…) ואיכפתי. למרות שהיא אמרה לי לדבר עם עוד מפעילים…. לא עשיתי זאת ולמחרת התקשרתי “לסגור עניינים”.
ביום ההולדת נורית הגיעה מוקדם, שוחחה עם עומר (נשבר הקרח…), וכשהילדים הגיעו והפעילות התחילה – היה פשוט מדהים!!! ההורים לא הפסיקו להתפעל ולשאול על נורית (מקסימה, סבלנית, רגועה, מצליחה להתייחס לכולם ובמיוחד לעומר וכו’ וכו’) — בקיצור, היה מדהים – מעבר לכל הציפיות…. בדיוק מה שרציתי – בלי צעקות, שירים רועשים, קפיצות ובלאגן – פעילות רגועה, עם משהו שנשאר לילדים גם אחרי…..
ועומר…. הוא לא מפסיק להתרגש מהמסיבה ומנורית…. אז כנראה שניפגש שוב גם בשנה הבאה….
נורית היקרה – את מקסימה, תמשיכי לעשות את מה שאת הכי אוהבת לעשות, והמון הצלחה בהמשך…
תודה,
עומר, נתן ועינת

הכותרת שלי: יום הולדת של פיות ואבירים לגיל 4
שם: שחר דברת
תאריך: 20/11/2006
חגגנו יום הולדת לבתי רוני בת ה- 4 ,
חיפשתנו משהו מיוחד ומאוד עדין שמתאים לבתנו ואחרי גלישה קצרצרה נפלנו על האתר הזה , מאוד מצאו חן בעיננו ההמלצות על נורית וזוהי לנו הפעם הראשונה שאנו מביאים מישהי מהאינטרנט ללא המלצות מאנשים קרובים.
אחרי שיחה מאוד נעימה ומשרת ביטחון עם נורית הוחלט על תאריך, נורית הגיעה ביום המיועד לפני הזמן, והיתה הרבה מעבר לציפיות, היא הצליחה לרתק במשך שעתיים 35 ילדי גיל 3-4 בצורה נעימה ומקסימה.
אנו ממליצים בחום על נורית וכל מי שמעונינת לשאול אותי אשמח לענות גם בטלפון (לנורית בטח יש)

הכותרת שלי: חיפשתי את ההפעלה הכי קסומה ומצאתי!
שם: אורית הורוביץ
תאריך: 14/11/2006
חגגנו השבוע יום הולדת בנושא ספיידרמן לאיתי בן 6. חיפשתי להפעלה משהו מיוחד ולא עוד משהו סטנדרטי. הגעתי לנורית בעקבות המלצה של חברה שהיא עשתה אצלם יום הולדת. רציתי לציין את המקצועיות, האכפתיות, תשומת הלב והנכונות לעזור לפני יום ההולדת. נורית הגיעה לפני הזמן הכירה את איתי, חיפשה אותו, איפרה אותו ויצרה איתו קשר שגרם לו לשתף פעולה במהלך כל השעתיים (איתי ילד מאוד ביישן) היא עשתה דברים מקוריים וכייפים והילדים היו מרותקים לפעילות ואליה. מומלץ מכל הלב
תודה רבה על ארוע בלתי נשכח משפחת הורוביץ

הכותרת שלי: יום הולדת יצירתי בנושא פיות וברצ
שם: סיגל
תאריך: 13/11/2006
חגגנו לנטע בת ה -8 יום הולדת יצירתי בנושא פיות וברצ (הבובה) , הבנות נהנו מאד, הרעיון מקורי, קיבלנו תגובות גם מההורים ונטע הזמינה בדיוק יום הולדת כזאת גם בפעם הבאה…
לכל הבנות שאוהבות פיות ואוהבות להתגנדר,
מ ו מ ל ץ ב ח ו ם, ושוב תודה לנורית
סיגל.

הכותרת שלי: יום הולדת קסום לנעה בת ה-6
שם: עדי יהלומי
תאריך: 05/11/2006
בדיוק כמוך, חיפשתי גם אני מפעיל/ה מוצלח ליום ההולדת של בתי, נעה. לא יכולתי להשאר אדישה להמלצות החמות והיוצאות מגדר הרגיל, שנכתבו על נורית- והחלטתי לסמוך עליהן ולהזמין אותה.
לשמחתי הרבה, נוכחתי לגלות כי כל מילה שנכתבה על נורית- מתארת נכונה את יכולותיה המדהימות בריכוז והפעלת הילדים, במתן תשומת לב לכלת השמחה והפיכתה למרכז האירוע, בהנחיית אירוע שמח ומפתיע (כן!- גם לילדים שראו כבר ליצנים, קוסמים וסדנאות בבצק סוכר…), תוך שמוש בלשון תקנית, קולחת ולא צעקנית.
ולא פחות חשוב…נורית הצליחה לרתק לכשעתיים, כ-25 ילדי כתה א’, בתוך סלון הבית, ואשר נותרו רגועים ושמחים, מבלי שנרשמו אירועים מיוחדים, או נזקים בלתי הפיכים… הטיפים שנורית נתנה לי לפני האירוע סייעו אף הם להצלחת העניין.
ברצוני לציין כי נורית מתאימה מאד לימי הולדת של ציבור דתי (הגם שאיננה דתיה בעצמה), נורית הגיעה בלבוש הולם, היתה ערה לענייני כשרות הקשורים להפעלה, והפעילה את הילדים בלשון נקיה ועם מוזיקה מתאימה.
בקיצור, כל המלצה שנכתבה על נורית – אמת לאמיתה, ואף אני ממליצה עליה בחום רב.
עדי

הכותרת שלי: יום הולדת לנופר
שם: עידית
תאריך: 01/11/2006
חגגנו יום הולדת בנושא פיות לנופר בת ה -5.
נורית הפעילה את הילדים בצורה מדהימה ביותר.
נופר קבלה תשומת לב והרגישה “כנסיכה ליום אחד”
בסוף הארוע כאשר נורית נפרדה ממנה נופר שאלה אותה בתמימות השייכת רק לילדים: האם גם בשנה הבאה נורית תגיע ליום הולדתה.וזה מבחינתני ההוכחה שנופר נהנתה מאוד.
הילדים וההורים נהנו מאוד מיום הולדת שהינו שונה ומלא פעילות לילדים.
נורית-תודה רבה רבה על יום הולדת נפלאה ביותר

הכותרת שלי: יום הולדת לשחר
שם: נעם מתתיהו
תאריך: 24/10/2006
חגגנו השבוע יום הולדת לשחר בת ה-8 נורית הצליחה ליצור יום הולדת קסומה עם משחקים מקוריים שהילדים עוד לא טעמו.
האוירה היתה נעימה רגועה הילדים היו רגועים והם היו הרבה בקיצור מומלץ ישר כח!!!

הכותרת שלי: יומולדת טעים נעים וריחני
שם: ריבקי אוסטריונג
תאריך: 18/10/2006
חגגנו יומולדת 5 לרוני שלי . בזכות השלווה והרוגע שהביאה עימה נורית , חווינו חווית יומולדת מסוג אחר . ריח העוגיות שהילדים אפו התערבב בריח בועות מתוקות בטעם ענבים ובחדוות יצירה שהנחתה נורית ברגישות תוך מתן תשומת לב לביתנו רוני .
היה לנו טעים , נעים , ריחני , רגוע ושמח . הרבה תודה לנורית .
ריבקי 052-2473929

הכותרת שלי: פשוט הפעלה נהדרת
שם: קרן לנדה
תאריך: 17/10/2006
חגגנו אתמול למיכלי יומולדת 4 עם נורית, כשהנושא היה פיות. רצינו להודות מכל הלב לנורית המקסימה על ההפעלה הנהדרת, מושקעת, מיוחדת ומקורית. הילדים ישבו מרותקים, שיתפו פעולה ונהנו מכל רגע. ההורים התמוגגו וניגשו להחמיא על כך ש”סופסוף יומולדת עם הפעלה, עם תוכן ועניין, כמו שצריך”. מיכלי היתה “מלכת היומולדת”, קיבלה המון תשומת לב מנורית ופשוט פרחה. נורית – תודה לך על הכל. מיכלי ביקשה “אמא, אני מבקשת שנורית תבוא גם בשנה הבאה…”. תודה רבה!

הכותרת שלי: פשוט נהננו מכל רגע !!
שם: ליאת ואהרון וויסמן
תאריך: 09/10/2006
חגגנו יום הולדת 4 לנעם ונהננו מכל רגע. נורית מקסימה, רגועה, נעימה וכך גם עברה החגיגה. הילדים התמוגגו וההורים לא פחות… מיותר לציין שנעם קיבלה את מלוא תשומת הלב והייתה במרכז העניינים תודות לנורית. ממליצה בחום ומוכנה להמליץ גם בטלפון. אין צורך ללכת לראות, חבל על הטירחה, פשוט תתקשרו ותשריינו את התאריך.
ליאת 052-3341375

הכותרת שלי: יומולדת מהנה
שם: טלי ושירה
תאריך: 21/09/2006
רצינו להודות לנורית על יומולדת מהנה ונעימה. אומנם קצת באיחור אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא.
ב 9.9.06 חגגנו לשני בנינו, חברים בני 5 ,יומולדת גיבורי על. היומולדת הייתה נהדרת. נורית הייתה מדהימה, גם רגישה לחתני השמחה וגם ידעה לתפעל את ילדי המסיבה. היומולדת היתה נעימה ולא רועשת לילדים וגם להורים.
הגענו לנורית דרך האתר כשחיפשנו יומולדת שמשלבת גיבורי על לילדינו שוחחנו עם מס’ מפעילים, אך אחת הביקורות שניתנו לנורית צדה את עינינו ולאחר שיחה איתה החלטנו להזמינה. התפללנו שיהיה בסדר, וזה היה הרבה מעבר לכל ציפיותינו. ההימור התברר כמוצלח ביותר.
תודה, תודה, תודה – אנחנו ממליצות בחום רב.

הכותרת שלי: נורית עושה את ההבדל
שם: תמר
תאריך: 19/09/2006
חגגנו לשירה יום הולדת 3. חיפשתי משהו יוצא דופן, לא עוד ליצנית או מפעילן שמרקד ועושה סתם רעש שבעיניי נחשבים למריחה אחת גדולה, משהו עם תוכן. ששירה תהיה מרכז הענייינים, שהיא תרגיש שזו יומלדת שלה. הילדים היו נפלאים, הקשיבו והשתתפו ונורית הצליחה להחזיק אותם קשובים שעה שלמה ויותר. סיפור המסגרת תרם ליומולדת להיות ערכית ובעלת משמעות וכל פעם הילדים ציפו למה יהיה השלב הבא…נורית היתה מקסימה ויתרה מכך (זה ישמע מליצי ומצחיק…) היא היתה אינטילגנטית ובעלת גישה נכונה וקשובה לילדים.
אנו מודים לך על הכל ואין ספק שהמצלתנו תגיע לכמה שיותר אזניים..

הכותרת שלי: יום הולדת פיות
שם: מירב בן מויאל
תאריך: 01/09/2006
נורית לקחה נושא נדוש לכאורה, והפכה אותו למשהו חוויתי ושונה. ימי ההולדת היום די חוזרים על עצמם, והילדים נחשפו כמעט כבר לכל האטרקציות. נורית לוקחת חומרים פשוטים ויוצרת מהם דברים חדשים ומרתקים (כמו למשל לצבוע עוגיות בצבעי מאכל). יום ההולדת שאנחנו ערכנו היה ל-8 בנות, היה מאוד אינטימי, נורית ביררה לפני שהתחילה מה שמה של כל אחת מהמשתתפות וכך נתנה במהלך הפעילות יחס אישי לכולן. נורית בעלת גישה מצויינת לילדים, היא פתוחה מאוד, זורמת, נעימה ומשתפת פעולה. גם לנו ההורים היה נעים מאוד לתקשר איתה.
מש’ בן מויאל, פ”ת

הכותרת שלי: זו היתה היום הולדת הכי מיוחדת שראיתי
שם: דנה שקד
תאריך: 22/07/2006
רציתי לספר לכם שנכנסתי לכאן לפני כמה שבועות לחפש מפעילה ליום ההולדת של בני, איתמר בן 5, שוחחתי עם מספר מפעילות עד שדיברתי עם נורית. היא עשתה עלי רושם מדהים, ההפעלה שלה נראתה לי הכי מעניינת וחדשנית. לקחתי הימור והזמנתי אותה- לא הייתה לי שום המלצה עליה) ההימור הסתבר כמוצלח, היא הפעילה את הילדים בצורה בלתי רגילה, ההפעלה היתה כל כך נינוחה ונעימה היו לנו הרבה ילדים בחגיגה והיא הצליחה לרתק את כולם ולהתייחס לכולם. אני ממליצה לכם בחם- היא באמת משהו בלתי רגיל
נורית- תודה שעשית לנו יום הולדת מדהים!!! משפחת שקד רעננה

הכותרת שלי: המלצה חמה
שם: ורד דמתי – לוי
תאריך: 29/06/2006
לנורית המפעילה הכי הכי מדהימה!
רוצים להודות לך על יום הולדת מהאגדות. יום הולדת חלומי ומקצועי שלא יישכח לעולם . יום הולדת שנחרט בזכרוננו. שהצחקת, שהרקדת, שריגשת ובעיקר את כולם שיגעת בהמון הפתעות, פעילויות וחיוכים.
נורית ניחנת בכישרון מיוחד. סבלנות אין קץ, גישה חברית חמה אוהבת ומצחיקה.
והמון שמחת חיים שהעברת לחוגגים.
אני בטוחה שהילדים לא יישכחו את החוויה עוד הרבה זמן.
תודה מכל הלב על הכל.
ובמיוחד תודה גדולה בשם דניאל הבת שהרגישה כמו נסיכה.
משפ’ דמתי – לוי