תרומה לקהילה
1465406_693643813981821_343264642_n

תרומה לקהילה

כחלק ממחויבותה העמוקה לנושא האחריות החברתית פינקי פו תורמת לקהילה באמצעות מספר פרוייקטים שייצרנו ואנחנו שותפות להם.
פינקי פו פועלת למען הקהילה באמצעות תרומות לארגונים חברתיים ועמותות ללא כוונות רווח.

לשמחתנו יש לנו אפשרות לשמח בקלות אוכלוסיות שזקוקות לשמחה ואושר. התנדבנו רבות בבתי ספר לחינוך מיוחד, בתי יתומים, בתי חולים, עמותות שונות, חגגנו ימי הולדת לילדים שהחיים לא חייכו אליהם הרבה וזכינו לחייך המון יחד.

יצרנו פרוייקט קסום בשם פיות של אושר ואנחנו שותפות זאת השנה השישית לפרוייקט רכבת החיוכים.

זוהי חלק מהעשייה שלנו וזוהי המחויבות שלנו, לייצר חיים מאושרים יותר בקהילה שלנו.

פיות של אושר

פרוייקט פיות של אושר הינו פרוייקט ייחודי מבית פינקי פו, אחת לחודש אנחנו מגיעים לאחד מבתי החולים בארץ ושוטפים אותו בורוד, מחלקים לילדים פרסים, מאפרים אותם, מדברים, משחקים ובעיקר משמחים. לפרוייקט חברו נשות עסקים החברות בארגון הנקרא קישורי אמהות ואחת לחודש מצטרפות אלינו אלו שביכולתן לתרום.במידה ותרצו לקחת חלק בפרוייקט הקסום הזה אתם מוזמנים ליצור קשר. אין צורך להיות פיה, או אביר רק רצון לשמח ילדים ומשפחות בתקופה כה קשה בחייהם. כחלק מפרוייקט פיות של אושר, ישנו מיני פרוייקט של חגיגת ימי הולדת לילדים אשר נמצאים בבידוד ואינם יכולים לחגוג עם חברים, מגיעה פיה וחוגגת עם הילד/ה יחד את יום ההולדת בצורה קסומה ומיוחדת. מלבד פרויקט פיות של אושר אנחנו שמחים שניתנת לנו הזדמנות לשמח ילדים נוספים בבתי ספר לחינוך מיוחד, כיתות הנמצאות בבתי חולים ועוד.

רכבת החיוכים

לפני כשש שנים חברנו לעמותת גדולים מהחיים לפרוייקט מקסים בשם רכבת החיוכים.

למשך יום שלם נוסעים ילדים חולים במחלות מסכנות חיים עם בני המשפחה שלהם ברכבת מחיפה לבאר שבע, שם מתקיים הפנינג ענק ושמח.

לאורך היום אנחנו מאפרות, מדברות עם הילדים והמשפחות, מחבקות, מתרגשות, מחלקות הפתעות, משמחות, רוקדות שרות ועוד דברים מרגשים שמחים וכיפים.

10007009_10152226781298911_1188655225_n