מפעילה ליום הולדת, איך לבחור את המפעילה הנכונה
  • 0 comments

מפעילה ליום הולדת – יש כל כך הרבה אפשרויות שונות ומגוונות של מפעילות לימי הולדת. איך אפשר לדעת מי הכי תתאים לחגיגה שאתם מארגנים?

הורים שמחליטים להזמין מפעילה ליום ההולדת שהם מארגנים בדרך כלל נחלקים לשלושה סוגים.
הסוג הראשון ההחלטי– הם ראו הפעלה שאהבו, או שהזמינו בעבר הפעלה והם מתקשרים לסגור את ההפעלה.

הסוג השני הזורמים- הורים שלא מכירים מפעילות לימי הולדת ומסתמכים על המלצות. הם יכולים לברר בקרב החברים שלהם, לפרסם פוסט בפייסבוק או לברר בקבוצת אטס אפ לנטית והם יסמכו על ההמלצות שהם מקבלים ויבחרו את את יום ההולדת מההפעלות שהמליצו עליהן.

הסוג השלישי החוקרים- אלו ההורים שעושים חקר שוק, עוברים את כמעט כל האתרים ברשת, מתקשרים מבררים ולבסוף, מרב אינפורמציה הם לא זוכרים מי מציעה מה בדיוק, יש להם עודף מידע והם מבולבלים מאוד.
תנו לנו לעזור לכם ולפרסם לכם מורה נבוכים, איך בוחרים מפעילה ליום הולדת.
IMG_3000

אם אתם מחפשים ברשת מפעילה לימי הולדת חשוב להגיע מוכנים כדי לא להתבלבל יותר מידי. ההמלצות האופרטיביות שלנו:

כאשר אתם מדברים בטלפון עם מפעילה ליום הולדת , רשמו בפניכם את את המידע שאתם מקבלים. אנחנו מציעות אפילו להכין טבלה או על דף נייר או במחשב שתכלול את העמודות הבאות:
שם, טלפון, נושא, מה אנחנו מקבלים, פרסים, מחיר, הערות חשובות.
יכול להיות שבהתחלה זה יראה לכם מטופש, אבל ככל שתדברו עם יותר מפעילים כך תתבלבלו יותר ותאבדו הרבה מידע בדרך, הטבלה הזאת תאפשר לכם להיות ממוקדים ולהשוות “תפוזים לתפוזים” או בשפה שלנו, נצנץ לנצנץ 🙂

אילו החלטות חשוב להחליט לפני שמדברים עם מפעילה ליום הולדת

חשוב להגיע כאשר אתם יודעים מה טווח המחירים שאתם מוכנים להשקיע, אם יש יום מסויים שחשוב לכם לחגוג בו או שאתם יכולים לשנות את היום.
חשוב לדעת מראש אם יש לכם גבולות שחשוב לכם שלא יעברו בהפעלה.
לדוגמא,  אם חשוב לכם שההפעלה תהיה רגועה או לחילופין חשוב לכם שהיא תהיה רועשת, אם חשוב לכם שהילד יהיה במרכז או שהוא ביישן ואתם רוצים שהוא דווקא יהיה כשאר הילדים, אלו נקודות שחשוב לדבר עליהם בטלפון ולראות מה הגישה והאם היא מתחברת ל”אני מאמין שלכם” וכן הלאה.

בעקבות אלפי ארועים שחגגנו בפינקי פו ואלפי שיחות טלפון- אנחנו מאוד מאמינות בתחושת הבטן, אנחנו בטוחות שתהיה הפעלה שאינטואיטיבית תתחברו אליה יותר מהשאר.

אל תשכחו, הכי חשוב- זאת שמחה- תשמחו, נסו להנות מכל רגע!

נצנצים לראשכם

נורית גאון

_MG_1585

Share Social

About the Author: נורית גאון