שם: רותי לוי פינקלשטיין תאריך:7/12/14 כותרת: המלצה על יום הולדת נורית הי, לאור ההצלחה המסחררת וההתרגשות שלי, אני החלטתי לרשום המלצה לשימושך, אם תבחרי בכך. ב-27/12/13 חגגנו יום הולדת משותפת לתמר ומיקה. רונה הפיה הגיעה אלינו. זה היה ערב מדהים! כ-35 ילדים היו מרותקים לסיפור, בקשב מלא, השתתפו, קפצו, רקדו ואיחלו איחולים מקסימים לילדות יום ההולדת. רונה התייחסה לכל ילד בשמו, דאגה לחבר ולקרב את אלה שקצת התביישו או היה להם קשה. הרשימה אותי במיוחד ההקפדה על הפרטים, קטנים כגדולים – האיפור, סיפור המסגרת והמשימות השלובות בו, הישיבה במעגל והדאגה שאף אחד לא יסתיר, מתי להגיש / להרים את הכיבוד, היכן למקם את השולחן עם העוגות ועוד. רונה ריגשת והרשמת אותנו מאוד! המסיבה היתה מקסימה ושמחנו להכיר פיה אמיתית! תודה רבה לך ולפינקי פו רותי לוי פינקלשטיין
  • 0 comments

שם: רותי לוי פינקלשטיין
תאריך:7/12/14
כותרת: המלצה על יום הולדת

נורית הי,
לאור ההצלחה המסחררת וההתרגשות שלי, אני החלטתי לרשום המלצה לשימושך, אם תבחרי בכך.
ב-27/12/13 חגגנו יום הולדת משותפת לתמר ומיקה. רונה הפיה הגיעה אלינו. זה היה ערב מדהים!
כ-35 ילדים היו מרותקים לסיפור, בקשב מלא, השתתפו, קפצו, רקדו ואיחלו איחולים מקסימים לילדות יום ההולדת.
רונה התייחסה לכל ילד בשמו, דאגה לחבר ולקרב את אלה שקצת התביישו או היה להם קשה.
הרשימה אותי במיוחד ההקפדה על הפרטים, קטנים כגדולים – האיפור, סיפור המסגרת והמשימות השלובות בו, הישיבה במעגל והדאגה שאף אחד לא יסתיר, מתי להגיש / להרים את הכיבוד, היכן למקם את השולחן עם העוגות ועוד.
רונה ריגשת והרשמת אותנו מאוד! המסיבה היתה מקסימה ושמחנו להכיר פיה אמיתית!
תודה רבה לך ולפינקי פו
רותי לוי פינקלשטיין

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.