שם: קרן תאריך: 3/11/14 כותרת: יום הולדת להילי עם רונה מפינקי פו הי, רציתי לספר שפשוט היה מקסים!!! הפיה רונה המקסימה – אלופה!! היא ריתקה את הילדים לגמריי, הצחיקה אותם, הקפיצה אותם, הרקידה אותם, כולם שיתפו פעולה במשך יותר משעתיים, באמת היה מדהים!! הכי נהנתי לראות את בני כל כך שמח, משוחרר, רוקד, מתבדח, מצחיק את כולם, והכי במרכז. רונה גרמה לזה שהמעמד לא יהיה מלחיץ ומביך, אלא נעים, מצחיק, וכייפי. תודה רבה רבה!! באמת באמת :) קרן
  • 0 comments

שם: קרן
תאריך: 3/11/14
כותרת: יום הולדת להילי עם רונה מפינקי פו

 הי,

רציתי לספר שפשוט היה מקסים!!!

הפיה רונה המקסימה – אלופה!! היא ריתקה את הילדים לגמריי, הצחיקה אותם, הקפיצה אותם, הרקידה אותם, כולם שיתפו פעולה במשך יותר משעתיים, באמת היה מדהים!!

הכי נהנתי לראות את בני כל כך שמח, משוחרר, רוקד, מתבדח, מצחיק את כולם, והכי במרכז. רונה גרמה לזה שהמעמד לא יהיה מלחיץ ומביך, אלא נעים, מצחיק, וכייפי.

תודה רבה רבה!!

באמת באמת

🙂

קרן

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.