שם: קרן תאריך: 29/6/14 כותרת: מכתב המלצה לרויטל- הפיה המדהימה נורית בוקר טוב! אומנם מעט באיחור אבל תמיד ניתן לומר מס’ מילים טובות (-: אחרי אינספור ימי הולדת בהם השתתפתי וביניהם ימי ההולדת של בנותיי, זו הפעם הראשונה בה נכחתי בהפעלה מיוחדת, שונה מאוד מההפעלות “הרגילות”, בה רויטל הפיה המדהימה הפעילה קבוצה של כ-30 ילדים ללא שום אמצעי הגברה, בנים ובנות כאחד, מבלי להרים את הקול, מבלי שאף אחד ייצא באמצע- קבוצה של ילדים בני 4-6 בה הילדים שיתפו פעולה ונטלו חלק מאוד פעיל ביום ההולדת של נועה. ההפעלה הייתה איכותית, מעניינת ומיוחדת. היחס שלכן והטלפונים לפני יום ההולדת וכל הארגון וההכנה מצדכן הייתה לא מובנת מאליו וזה מאוד חימם לי את הלב, הילדים וההורים לא הפסיקו להתפעל ועל כך אנו רוצים לומר תודה! תודה אישית לפיה רויטל, על השיחה הנעימה עם נועה, על ההדרכה וההכנות טרם יומההולדת רויטל הייתה מדהימה! נועה התחברה אליה מיד וכך גם כל הילדים. ממליצה בחום לכולם! יום נפלא קרן
  • 0 comments

שם: קרן
תאריך: 29/6/14
כותרת:  מכתב המלצה לרויטל- הפיה המדהימה

נורית בוקר טוב!
אומנם מעט באיחור אבל תמיד ניתן לומר מס’ מילים טובות (-:

אחרי אינספור ימי הולדת בהם השתתפתי וביניהם ימי ההולדת של בנותיי,

זו הפעם הראשונה בה נכחתי בהפעלה מיוחדת, שונה מאוד מההפעלות “הרגילות”,

בה רויטל הפיה המדהימה הפעילה קבוצה של כ-30 ילדים ללא שום אמצעי הגברה, בנים ובנות כאחד,

מבלי להרים את הקול, מבלי שאף אחד ייצא באמצע- קבוצה של ילדים בני 4-6 בה הילדים שיתפו פעולה ונטלו חלק מאוד פעיל ביום ההולדת של נועה.

ההפעלה הייתה איכותית, מעניינת ומיוחדת.

היחס שלכן והטלפונים לפני יום ההולדת וכל הארגון וההכנה מצדכן הייתה לא מובנת מאליו וזה מאוד חימם לי את הלב,

הילדים וההורים לא הפסיקו להתפעל ועל כך אנו רוצים לומר תודה!

תודה אישית לפיה רויטל, על השיחה הנעימה עם נועה, על ההדרכה וההכנות טרם יומההולדת

רויטל הייתה מדהימה!

נועה התחברה אליה מיד וכך גם כל הילדים.

ממליצה בחום לכולם!

יום נפלא

קרן

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.