שם: עדי תאריך:3/11/14 כותרת: יום הולדת של לינוי מילר , המלצה רונה היקרה, הגעת לאחר צהריים קסום , עם הרבה פיות קטנות ונסיכת הפיות הנרגשת. במהירות השתלטת על המסיבה ויצאה הפעלה קסומה, מרגשת, מהנה ומצחיקה. הבנות ישבו והקשיבו והיו מרותקות להפעלה ושיתפו פעולה ללא כל בעיה, כאשר גם האמאות שישבו בצד נהנו , צחקו והוקסמו מאישיותך הנעימה, המקסימה והמצחיקה. תודה, תודה על ההפעלה הקסומה ונתראה ביום ההולדת הבאה של האחות הקטנה. נשיקות עד לפעם הבאה עדי מילר
  • 0 comments

שם: עדי
תאריך:3/11/14
כותרת: יום הולדת של לינוי מילר , המלצה

רונה היקרה,

הגעת לאחר צהריים קסום , עם הרבה פיות קטנות ונסיכת הפיות הנרגשת. במהירות השתלטת על המסיבה ויצאה הפעלה קסומה, מרגשת, מהנה ומצחיקה.

הבנות ישבו והקשיבו והיו מרותקות להפעלה ושיתפו פעולה ללא כל בעיה,  כאשר גם האמאות שישבו בצד נהנו , צחקו והוקסמו מאישיותך הנעימה, המקסימה והמצחיקה.

תודה, תודה על ההפעלה הקסומה  ונתראה ביום ההולדת הבאה של האחות הקטנה.

נשיקות עד לפעם הבאה

 עדי מילר

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.