שם: סמדר תאריך: 26/3/14 כותרת: תודה לרונה המדהימה ברצוני להודות לפינקי פו ובעיקר לרונה המדהימה על שעשתה את יום ההולדת ליהלי ונוי כיפית, מהנה, מרתקת ומיוחדת. במשך כל הפעלת היום הולדת הילדים היו מרותקים לרונה. היא הצליחה למרכז את תשומת ליבם של הילדים, בנים ובנות כאחד אליה ושיתוף הפעולה מצידם היה מדהים. אני חייבת לציין כי חששתי משיתוף הפעולה של נוי מאחר והיא ילדה מאוד ביישנית אבל שיחת הטלפון עם רונה בערב הקודם ליום ההולדת ואישיותה הכובשת גרמו לנוי להשתתף בצורה מושלמת. יהלי ונוי נהנו מכל רגע ונשארו עם טעם של עוד (נוי כבר מתכננת את שנה הבאה). בסיום האירוע ניגשו אלי מספר אמהות לשבח את רונה על ההפעלה ועל היכולת שלה להחזיק את הילדים בריכוז מקסימלי לכל אורך הפעילות. זאת הזדמנות להביע את הערכתינו ולהודות על עשיית יומולדת מושלמת לבנותינו. מאחלת לרונה לשמח עוד המון ילדים ביום הולדתם ובהצלחה בכל אשר תפנה. סמדר (אמא של נוי).
  • 0 comments

שם: סמדר
תאריך: 26/3/14
כותרת: תודה לרונה המדהימה
ברצוני להודות לפינקי פו ובעיקר לרונה המדהימה על שעשתה את יום ההולדת ליהלי ונוי כיפית, מהנה, מרתקת ומיוחדת.
במשך כל הפעלת היום הולדת הילדים היו מרותקים לרונה. היא הצליחה למרכז את תשומת ליבם של הילדים, בנים ובנות כאחד אליה ושיתוף הפעולה מצידם היה מדהים. אני חייבת לציין כי חששתי משיתוף הפעולה של נוי מאחר והיא ילדה מאוד ביישנית אבל שיחת הטלפון עם רונה בערב הקודם ליום ההולדת ואישיותה הכובשת גרמו לנוי להשתתף בצורה מושלמת. יהלי ונוי נהנו מכל רגע ונשארו עם טעם של עוד (נוי כבר מתכננת את שנה הבאה).
בסיום האירוע ניגשו אלי מספר אמהות לשבח את רונה על ההפעלה ועל היכולת שלה להחזיק את הילדים בריכוז מקסימלי לכל אורך הפעילות.
זאת הזדמנות להביע את הערכתינו ולהודות על עשיית יומולדת מושלמת לבנותינו.
מאחלת לרונה לשמח עוד המון ילדים ביום הולדתם ובהצלחה בכל אשר תפנה.
סמדר (אמא של נוי).

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.