שם: סיון תאריך: 10/11/14 כותרת: יום הולדת לעדי ונויה עם רונה מפינקי פו היי נורית רצינו לומר לך ולפייה רונה תודה ענקית, על שהפכתם את יום ההולדת של עדי ונויה ליום המושלם לו קיווינו! רונה הייתה מקסימה וחייכנית לאורך כל הדרך, החל משיחת הטלפון לילדות לילה לפני, ועד לרגע האחרון. במהלך יום ההולדת הצליחה להקסים ולרתק כ-30 ילדים. הילדים נהנו, השתתפו, היו מרוכזים בהפעלה ובפיה הנהדרת. עדי ונויה הרגישו במרכז, ושמחו לחגוג יחד כשוות. כל הילדים מאוד התלהבו ממכונת השלג וממכונת בועות הסבון האכילות. לא היינו מצליחות לעשות זאת בצורה טובה יותר, אם כל הפיות שלך כמו רונה – יש לך צוות מנצח!! :) אין לי ספק שנמליץ עליכן לחברים, כל ההתנהלות מול החברה הייתה נעימה, נינוחה ולכל שאלה שלי (והיו לי הרבה) קיבלתי מענה מהיר ומקצועי. תודה, תודה, תודה!!!
  • 0 comments

שם: סיון
תאריך: 10/11/14
כותרת: יום הולדת לעדי ונויה עם רונה מפינקי פו

 היי נורית

 רצינו לומר לך ולפייה רונה תודה ענקית, על שהפכתם את יום ההולדת של עדי ונויה ליום המושלם לו קיווינו!

רונה הייתה מקסימה וחייכנית לאורך כל הדרך, החל משיחת הטלפון לילדות לילה לפני, ועד לרגע האחרון.

במהלך יום ההולדת הצליחה להקסים ולרתק כ-30 ילדים. הילדים נהנו, השתתפו, היו מרוכזים בהפעלה ובפיה הנהדרת.

עדי ונויה הרגישו במרכז, ושמחו לחגוג יחד כשוות.  כל הילדים מאוד התלהבו ממכונת השלג וממכונת בועות הסבון האכילות.

לא היינו מצליחות לעשות זאת בצורה טובה יותר, אם כל הפיות שלך כמו רונה – יש לך צוות מנצח!! 🙂

אין לי ספק שנמליץ עליכן לחברים, כל ההתנהלות מול החברה הייתה נעימה, נינוחה ולכל שאלה שלי (והיו לי הרבה) קיבלתי מענה מהיר ומקצועי.

תודה, תודה, תודה!!!

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.