שם: נועם זוהר ודינה היימן תאריך: 31/5/14 כותרת: יום הולדת לנועם ולזוהר היימן היה יום הולדת קסום כמי שעובדת עם ילדים בעצמי, אני יודעת שילדים היום הם חסרי סבלנות, וחוכמולוגים שחייבים להבהיר שלא מדובר בפיות אמיתיות ובקסמים אמיתיים, יחד עם זאת חשוב לפי נסיוני לא להכנע לרציונאליות, ולתת להם לעוף עם הדמיון, שם מצויה היצירתיות והאפשרות לחשוב מחוץ לקופסא. כשאני משווה להפעלות אחרות שאני רואה בימי הולדת, מה שהתרחש כאן היה איכותי שקט ורגוע בדיוק לטעמי. הילדות נהנו כל כך שהן לא יכלו להכיל את אושרן. אני בטוחה שיום ההלדת הזה ישאר לנו לזכרון מתוק לכל ימי חיינו. תודה גדולה למאי היפה שהיא פייה אמיתית המשיכו בפעילות הקסומה שלכן נועם זוהר ודינה היימן
  • 0 comments

שם: נועם זוהר ודינה היימן
תאריך: 31/5/14
כותרת: יום הולדת לנועם ולזוהר היימן
היה יום הולדת קסום
כמי שעובדת עם ילדים בעצמי, אני יודעת שילדים היום הם חסרי סבלנות, וחוכמולוגים שחייבים להבהיר שלא מדובר בפיות אמיתיות ובקסמים אמיתיים, יחד עם זאת חשוב לפי נסיוני לא להכנע לרציונאליות, ולתת להם לעוף עם הדמיון, שם מצויה היצירתיות והאפשרות לחשוב מחוץ לקופסא.
כשאני משווה להפעלות אחרות שאני רואה בימי הולדת, מה שהתרחש כאן היה איכותי שקט ורגוע בדיוק לטעמי.
הילדות נהנו כל כך שהן לא יכלו להכיל את אושרן. אני בטוחה שיום ההלדת הזה ישאר לנו לזכרון מתוק לכל ימי חיינו.
תודה גדולה למאי היפה שהיא פייה אמיתית
המשיכו בפעילות הקסומה שלכן
נועם זוהר ודינה היימן

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.