שם: נויה וריקי קונסטנטיני תאריך: 24.7.14 כותרת: חגיגה לנויה עם רויטל מפינקי פו נורית הי, אומנם חגגנו ב 24.7.14 עם רויטלי המהממת בלשון המעטה!!! (זכית שהיא חלק מפינקיפו) אבל עדין כל יום שעה שעה אני כועסת על עצמי שדווקא לה עדין לא רשמתי מכתב המלצה. נורית את היית חלק בלתי נפרד מההתלבטות והדלמות שלי בקשר לפייה שתשמח את נויה שלי. בהתחלה קבענו שפייה מסוימת תגיע ולאחר ששיתפתי אותך שנראה לי שאני והיא לא מתאימות הצעת לי את רויטל. מודה שמאוד חששתי מכל השינויים ואפילו עברה לי מחשבה לבטל בכלל. אבל….. את קשרת אותי עם רויטל ומאותו הרגע ששוחחנו ידעתי שזו הפייה המתאימה והראויה לשמח את ביתי. אני אמא ל 4 ילדים שהגדולה שלי חגגה החודש 11 ומגיל שנה אנחנו בהפקות ענק של ימי הולדת לה ולאחיה…. אני מודה עם יד על הלב שרויטל היא מפעילה מסוג אחר. הקול הנעים שלה, הרצון הטוב שלה שהיום הולדת של היקר לך מכול תצליח מחמם את הלב, הסבלנות, היצירת קשר עם ילד היום הולדת הם ראויים לשבח…. רויטל היא יוצאת דופן נקודה לכל המשתמע מכך. כל זה ועדין לא הגענו לחלק שכבר התראינו. רויטל נכנסה אלינו הביתה ומעלה (עוד טרם לבשה את בגדי הפיה) היתה מעין הילה קסומה, ילדה מלאת חן ושמחת חיים, פשוט מרגש וכיף לקבל דבר כזה בבית שלך ביום חג!! אצלנו יום הולדת בבית זה יום חג. אני באמת רוצה להמליץ עליה כעל פיה קסומה ומקסימה, שהעבירה יום הולדת יוצאת דופן לנויה שלי שחגגה 5, (וזה למרות שצוות פינקי פו כבר חגגו לילדים בגן – ולא ידעתי על כך) היא הצליחה להקסים 45 ילדים בטווח גילאים שבין 3-10 בפעילות שלה ובשמחה שלה. רויטלי, אמרתי לך ואני אומרת לך שוב את אחת ויחידה יש בך קסם מיוחד שאין להרבה אנשים… שמחים שחגגת איתנו את יום ההולדת 5 של נויה שלנו ונשמח להפגש בשמחות הבאות. באהבה ובהערכה גדולה, נויה וריקי קונסטנטיני (אשמח מאוד שהמלצה זו תפורסם באתר)
  • 0 comments

שם: נויה וריקי קונסטנטיני
תאריך: 24.7.14
כותרת: חגיגה לנויה עם רויטל מפינקי פו
נורית הי,

אומנם חגגנו ב 24.7.14 עם רויטלי המהממת בלשון המעטה!!! (זכית שהיא חלק מפינקיפו) אבל עדין כל יום שעה שעה אני כועסת על עצמי שדווקא לה עדין לא רשמתי מכתב המלצה.

נורית את היית חלק בלתי נפרד מההתלבטות והדלמות שלי בקשר לפייה שתשמח את נויה שלי. בהתחלה קבענו שפייה מסוימת תגיע ולאחר ששיתפתי אותך שנראה לי שאני והיא לא מתאימות הצעת לי את רויטל. מודה שמאוד חששתי מכל השינויים ואפילו עברה לי מחשבה לבטל בכלל. אבל….. את קשרת אותי עם רויטל ומאותו הרגע ששוחחנו ידעתי שזו הפייה המתאימה והראויה לשמח את ביתי.

אני אמא ל 4 ילדים שהגדולה שלי חגגה החודש 11 ומגיל שנה אנחנו בהפקות ענק של ימי הולדת לה ולאחיה…. אני מודה עם יד על הלב שרויטל היא מפעילה מסוג אחר. הקול הנעים שלה, הרצון הטוב שלה שהיום הולדת של היקר לך מכול תצליח מחמם את הלב, הסבלנות, היצירת קשר עם ילד היום הולדת הם ראויים לשבח…. רויטל היא יוצאת דופן נקודה לכל המשתמע מכך. כל זה ועדין לא הגענו לחלק שכבר התראינו.

רויטל נכנסה אלינו הביתה ומעלה (עוד טרם לבשה את בגדי הפיה) היתה מעין הילה קסומה, ילדה מלאת חן ושמחת חיים, פשוט מרגש וכיף לקבל דבר כזה בבית שלך ביום חג!! אצלנו יום הולדת בבית זה יום חג.

אני באמת רוצה להמליץ עליה כעל פיה קסומה ומקסימה, שהעבירה יום הולדת יוצאת דופן לנויה שלי שחגגה 5, (וזה למרות שצוות פינקי פו כבר חגגו לילדים בגן – ולא ידעתי על כך) היא הצליחה להקסים 45 ילדים בטווח גילאים שבין 3-10 בפעילות שלה ובשמחה שלה.

רויטלי, אמרתי לך ואני אומרת לך שוב את אחת ויחידה יש בך קסם מיוחד שאין להרבה אנשים… שמחים שחגגת איתנו את יום ההולדת 5 של נויה שלנו ונשמח להפגש בשמחות הבאות.

באהבה ובהערכה גדולה,

נויה וריקי קונסטנטיני

(אשמח מאוד שהמלצה זו תפורסם באתר)

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.