שם: משפחת כהן ומשפחת עציון תאריך:8/8/14 כותרת:יום הולדת למור ונעם היי נורית, תודה רבה! יצא מהמם התרגשנו לצפות בזה. בהזדמנות זו אני רוצה להודות בפנייך גם לרויטל המהממת! מור ונעם כל כך נהנו ביומולדת ובעיקר בזכותה. הגישה שלה לילדים היתה נפלאה, היא כל כך מקצועית בהפעלת היומולדת, בעזרה שלה לנו כיצד לנהל את האירוע- איפה לשים, מתי, כמה ולמה. ההפעלה היתה מעניינת והילדים שיתפו פעולה בלי יוצא מן הכלל! רויטל כל כל יצירתית, בשניה אחת הצליחה לרכז ולעניין את הילדים. בקיצור היה מושלם, קיבלנו מלא תגובות וטלפונים על כמה היה נפלא מורקי שלי ביקש שרויטל תבוא לחגוג לו יומולדת גם בשנה הבאה… נראה לי שזה אומר הכל. יישר כח על העשייה וההשקעה בהפעלות! תודה רבה משפחת כהן ומשפחת עציון
  • 0 comments

שם: משפחת כהן ומשפחת עציון
תאריך:8/8/14
כותרת:יום הולדת למור ונעם
היי נורית,
תודה רבה! יצא מהמם
התרגשנו לצפות בזה.
בהזדמנות זו אני רוצה להודות בפנייך גם לרויטל המהממת!
מור ונעם כל כך נהנו ביומולדת ובעיקר בזכותה.
הגישה שלה לילדים היתה נפלאה, היא כל כך מקצועית בהפעלת היומולדת, בעזרה שלה לנו כיצד לנהל את האירוע- איפה לשים, מתי, כמה ולמה.
ההפעלה היתה מעניינת והילדים שיתפו פעולה בלי יוצא מן הכלל! רויטל כל כל יצירתית, בשניה אחת הצליחה לרכז ולעניין את הילדים.

בקיצור היה מושלם, קיבלנו מלא תגובות וטלפונים על כמה היה נפלא
מורקי שלי ביקש שרויטל תבוא לחגוג לו יומולדת גם בשנה הבאה… נראה לי שזה אומר הכל.

יישר כח על העשייה וההשקעה בהפעלות!
תודה רבה
משפחת כהן ומשפחת עציון

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.