שם: מרינה ואיגור תאריך: 13/8/14 כותרת: הבעת תודה ענקית לרונה על יום הולדת המקסים נורית שלום, ברצוני להביע תודה ענקית לרונה ולכם על מסיבת יום הולדת הנפלאה שרונה ארגנה לבני- אלי. לפני כשבועיים חגגנו בביתנו יום הולדת 5 לבני ורונה עשתה את הפעילות עם הילדים. חשוב לציין שזו מסיבת יום הולדת ראשונה שהזמנו את כל הגן. כמובן שהיו לנו קצת חששות איך הכל יהיה (בכל זאת 30+ זאטוטים קטנים בני 4 ו-5). רונה באה חצי שעה מראש, ארגנה הכל, הרגיעה אותנו וכבר הכינה את אלי למסיבה ולקבלת הילדים . היא העבירה פעילות בצורה מעניינת, כייפית, חינוכית, שמחה ועם מלא כיף והפתעות לילדים ולילד יום הולדת. היא השטלתה בצורה מדהימה וכל כך כיפית ונעימה על כל הילדים וגרמה להם לשבת בעניין רב ובציפייה להפתעה הבאה ! המסיבה הייתה מושלמת בזכות הפעילות שרונה העבירה ! תודה רבה אישית לרונה ולחברת פינקי-פו על ארדון הארוע ! בעה”ש נתראה בשנה הבאה ! ההורים המרוצים- מרינה ואיגור גוטניק
  • 0 comments

שם: מרינה ואיגור
תאריך: 13/8/14
כותרת: הבעת תודה ענקית לרונה על יום הולדת המקסים
נורית שלום,
ברצוני להביע תודה ענקית לרונה ולכם על מסיבת יום הולדת הנפלאה שרונה ארגנה לבני- אלי.
לפני כשבועיים חגגנו בביתנו יום הולדת 5 לבני ורונה עשתה את הפעילות עם הילדים. חשוב לציין שזו מסיבת יום הולדת ראשונה שהזמנו את כל הגן. כמובן שהיו לנו קצת חששות איך הכל יהיה (בכל זאת 30+ זאטוטים קטנים בני 4 ו-5). רונה באה חצי שעה מראש, ארגנה הכל, הרגיעה אותנו וכבר הכינה את אלי למסיבה ולקבלת הילדים . היא העבירה פעילות בצורה מעניינת, כייפית, חינוכית, שמחה ועם מלא כיף והפתעות לילדים ולילד יום הולדת. היא השטלתה בצורה מדהימה וכל כך כיפית ונעימה על כל הילדים וגרמה להם לשבת בעניין רב ובציפייה להפתעה הבאה ! המסיבה הייתה מושלמת בזכות הפעילות שרונה העבירה !
תודה רבה אישית לרונה ולחברת פינקי-פו על ארדון הארוע !
בעה”ש נתראה בשנה הבאה !
ההורים המרוצים- מרינה ואיגור גוטניק

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.