שם: מירית תאריך:6/12/14 כותרת: תודה הי נורית ביום שבת האחרון חגגנו אי.כם את יום ההולדת של הבת שלי וחברה נוספת (יהלי וליאור). המפעילה היתה רותם. אני רוצה להגיד שזו פעם שלישית שאני חוגגת איתכן וההפעלה יוצאת מוצלחת ומהנה היותר. רותם העבירה אותה בצורה רגועה, נינוחה, הילדים היו ממש מרתקים ואפילו ההורים אמרו לנו שנהנו (“זו פעם ראשונה שיש הפעלה לא רועשת מדי, מוצלחת, ונעימה גם לנו”). לשמחתי היא השכילה להפעיל ולשתף במקביל את שתי ילדות היום הולדת כך ששתיהן היו במרכז כל הזמן (וזה לא טרוויטלי)!! אפילו לשלב האוכל היא הכניסה אותן בלי כל בלאגן, הם אכלו במעגל ולפני שהספיקו להתפזר היט מיד הכניסה אותם חזרה לפעילות. רואים שהיא השקיעה הרבה מחשבה בכל פרט ופרט וזה עושה את ההבדל בין הפעלה נחמדה להפעלה מוצלחת!! אז המון המון תודה, ויש לי עוד ילד קטן יותר אז בטח נתרטה בהמשך..
  • 0 comments

שם: מירית
תאריך:6/12/14
כותרת: תודה
הי נורית
ביום שבת האחרון חגגנו אי.כם את יום ההולדת של הבת שלי וחברה נוספת (יהלי וליאור). המפעילה היתה רותם.
אני רוצה להגיד שזו פעם שלישית שאני חוגגת איתכן וההפעלה יוצאת מוצלחת ומהנה היותר.
רותם העבירה אותה בצורה רגועה, נינוחה, הילדים היו ממש מרתקים ואפילו ההורים אמרו לנו שנהנו (“זו פעם ראשונה שיש הפעלה לא רועשת מדי, מוצלחת, ונעימה גם לנו”).
לשמחתי היא השכילה להפעיל ולשתף במקביל את שתי ילדות היום הולדת כך ששתיהן היו במרכז כל הזמן (וזה לא טרוויטלי)!!

אפילו לשלב האוכל היא הכניסה אותן בלי כל בלאגן, הם אכלו במעגל ולפני שהספיקו להתפזר היט מיד הכניסה אותם חזרה לפעילות.
רואים שהיא השקיעה הרבה מחשבה בכל פרט ופרט וזה עושה את ההבדל בין הפעלה נחמדה להפעלה מוצלחת!!
אז המון המון תודה,
ויש לי עוד ילד קטן יותר אז בטח נתרטה בהמשך..

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.