שם: טליה תאריך: 13/2/14 כותרת: יום הולדת לנועה ואוהד הי נורית ב 13.2.14 חגגנו יום הולדת 5 לנסיכה נועה ולגיבור העל אוהד. ההתרגשות החלה עוד בשיחת הטלפון שלך עם הילדים יום לפני החגיגה. אנו רוצים להודות על ההפעלה המדהימה שלך, על הסבלנות ותשומת הלב. ההפעלה הייתה נעימה, הילדים ישבו מרותקים במשך שעתיים, הצלחת להפעיל בצורה מקצועית, אינטיליגנטית וחמה 35 ילדים. השכלת להכניס להפעלה מגוון רחב של פעילויות שריתקו ועניינו את הבנים והבנות גם יחד. הילדים וההורים לא הפסיקו להתפעל מההפעלה שהיתה מאד איכותית. הארוע נגמר בחיוך וטעם של עוד. ואכן מקווים להיפגש איתך בעתיד . המון תודה ושתמיד נחגוג.
  • 0 comments

שם: טליה
תאריך: 13/2/14
כותרת: יום הולדת לנועה ואוהד
הי נורית
ב 13.2.14 חגגנו יום הולדת 5 לנסיכה נועה ולגיבור העל אוהד. ההתרגשות החלה עוד בשיחת הטלפון שלך עם הילדים יום לפני החגיגה.
אנו רוצים להודות על ההפעלה המדהימה שלך, על הסבלנות ותשומת הלב. ההפעלה הייתה נעימה, הילדים ישבו מרותקים במשך שעתיים, הצלחת להפעיל בצורה מקצועית, אינטיליגנטית וחמה 35 ילדים.
השכלת להכניס להפעלה מגוון רחב של פעילויות שריתקו ועניינו את הבנים והבנות גם יחד.
הילדים וההורים לא הפסיקו להתפעל מההפעלה שהיתה מאד איכותית.
הארוע נגמר בחיוך וטעם של עוד. ואכן מקווים להיפגש איתך בעתיד .
המון תודה ושתמיד נחגוג.

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.