שם: הילה קמינר תאריך: 11/12/14 כותרת: רונה מפעילת יום הולדת לא הכרתי ולא ראיתי את רונה עד אתמול. הסיבה שבכל זאת קבעתי איתה להפעיל את יום ההולדת של בני היתה המלצתה החמה של הילה כהן שעשתה את מסיבת יום ההולדת יחד איתי. הילה כבר עשתה שני ימי הולדת בעבר עם רונה וסיפרה כמה היא מרתקת את הילדים, מעניינת אותם וגורמת להם לשיתוף פעולה והנאה רבה. אכן כך היה אתמול. הילדים, כ-50 במספר היו שקטים ומרותקים. הם הקשיבו נדהמים ומחכים למוצא פיה וזרמו איתה בעולם הדמיוני אותו בנו יחדיו. הבן שלי היה מאושר והרגיש מלך בזכותה. לרונה גישה חמה ונעימה לילדים והיא אינה קולנית כלל ולא זקוקה למיקרופון צעקני כיון שהיא מצליחה לגרום לילדים להיות בשקט לאורך כל ההפעלה בזכות אישיות כריזמטית ומרתקת. כל הכבוד!! אציין גם שהתקשרו אלי חברות לאחר המסיבה ושיבחו את רונה על הפעלה מסודרת, מקורית(שיקוי קסם, מכונת שלג) ומהנה לילדים. תודה על מסיבה נפלאה,
  • 0 comments

שם: הילה קמינר
תאריך: 11/12/14
כותרת:  רונה מפעילת יום הולדת

לא הכרתי ולא ראיתי את רונה עד אתמול. הסיבה שבכל זאת קבעתי איתה להפעיל את יום ההולדת של בני היתה המלצתה החמה של הילה כהן שעשתה את מסיבת יום ההולדת יחד איתי. הילה כבר עשתה שני ימי הולדת בעבר עם רונה וסיפרה כמה היא מרתקת את הילדים, מעניינת אותם וגורמת להם לשיתוף פעולה והנאה רבה. אכן כך היה אתמול. הילדים, כ-50 במספר היו שקטים ומרותקים. הם הקשיבו נדהמים ומחכים למוצא פיה וזרמו איתה בעולם הדמיוני אותו בנו יחדיו. הבן שלי היה מאושר והרגיש מלך בזכותה. לרונה גישה חמה ונעימה לילדים והיא אינה קולנית כלל ולא זקוקה למיקרופון צעקני כיון שהיא מצליחה לגרום לילדים  להיות בשקט לאורך כל ההפעלה בזכות אישיות כריזמטית ומרתקת. כל הכבוד!!
אציין גם שהתקשרו אלי חברות לאחר המסיבה ושיבחו את רונה על הפעלה מסודרת, מקורית(שיקוי קסם, מכונת שלג) ומהנה לילדים.
תודה על מסיבה נפלאה,
הילה קמינר

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.