שם: דנה תאריך: 3/4/14 כותרת: מזכרת מיום ההולדת של טל הנסיכה נורית שלום, רצינו לומר תודה רבה מכל הלב לרויטל המקסימה שדאגה שיום ההולדת של טל ביתנו יהיה מהנה וקסום. המקצועיות שלה ניכרת בכל דבר שעושה, החל מההגעה בזמן וההתארגנות המהירה, הקשר המצוין שהצליחה ליצור עם טל ישר מההתחלה (עוד בשיחת הטלפון המקדימה) וכמובן ההפעלה של הילדים שהייתה מצוינת. רואים שהיא עובדת מכל הלב עם גישה שמחה, רגועה ונעימה שמקרינה גם על הסובבים אותה. טל והילדים מאוד נהנו וכמובן גם אנחנו. אנו בטוחים שטל תזכור את החוויה הטובה הזו לעוד זמן רב, תודה רבה. תודה רבה, דנה
  • 0 comments

שם: דנה
תאריך: 3/4/14
כותרת: מזכרת מיום ההולדת של טל הנסיכה
נורית שלום,

רצינו לומר תודה רבה מכל הלב לרויטל המקסימה שדאגה שיום ההולדת של טל ביתנו יהיה מהנה וקסום.
המקצועיות שלה ניכרת בכל דבר שעושה, החל מההגעה בזמן וההתארגנות המהירה, הקשר המצוין שהצליחה ליצור עם טל ישר מההתחלה (עוד בשיחת הטלפון המקדימה) וכמובן ההפעלה של הילדים שהייתה מצוינת.
רואים שהיא עובדת מכל הלב עם גישה שמחה, רגועה ונעימה שמקרינה גם על הסובבים אותה.
טל והילדים מאוד נהנו וכמובן גם אנחנו.
אנו בטוחים שטל תזכור את החוויה הטובה הזו לעוד זמן רב, תודה רבה.

תודה רבה,
דנה

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.