שם: אמא של משי תאריך: 28/10/4 כותרת: יום הולדת למשי 4 אני מבקשת לשבח את המפעילה רונה מפינקי פו- שהגיעה בהתראה כל כך קצרה (יומיים) , בשיחת הטלפון כבר נתנה רושם של סובלנות ורוגע לאמא כל כך לחוצה(אני) דיברה גם עם משי להיכרות ראשונית, משי כל יום שאלה מתי רונה מגיעה ? וסיפרה לכולם שרונה תהיה במסיבת יום ההולדת שלה. החשש הגדול היה איך מפעילים בנים במסיבת בנות, בנות 4 שמה שבראש שלהן זה ברבי ונסיכות?? ביום ההולדת הפעילה רונה גם את הבנים וגם את הבנות כ-35 ילדים כולם קפצו ורקדו ושמחו, הלהיבה אותם מאוד איפרה את הבנים כאבירים עם חרבות והבנות כבקשתן. בקיצור הצלחה הצלחה הצלחה! תודה רונה אין כמוך!!! ממשי הנסיכה ו-35 נסיכות ואבירים.
  • 0 comments

שם: אמא של משי
תאריך: 28/10/4
כותרת: יום הולדת למשי 4

אני מבקשת לשבח את המפעילה רונה מפינקי פו-  שהגיעה בהתראה כל כך קצרה

(יומיים) , בשיחת הטלפון כבר נתנה רושם של סובלנות ורוגע לאמא כל כך לחוצה(אני) דיברה גם עם משי להיכרות ראשונית, משי כל יום שאלה מתי רונה מגיעה ? וסיפרה לכולם שרונה תהיה במסיבת יום ההולדת שלה.

החשש הגדול היה איך מפעילים בנים במסיבת בנות, בנות 4 שמה שבראש שלהן זה ברבי ונסיכות??

ביום ההולדת הפעילה רונה גם את הבנים וגם את הבנות כ-35 ילדים כולם קפצו ורקדו ושמחו, הלהיבה אותם מאוד

איפרה את הבנים כאבירים עם חרבות והבנות כבקשתן. בקיצור הצלחה הצלחה הצלחה! תודה רונה אין כמוך!!! ממשי הנסיכה ו-35 נסיכות ואבירים.

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.