שם: איילת תאריך: 27/1/14 כותרת: המלצה על רויטל הי נורית, אני רוצה להמליץ לך בחום על רויטל. רויטל הגיעה אלינו בשבת האחרונה לחגוג את יום הולדתה של ביתי ליאור (בת 5) בחיוכה הקסום ובבגדי הפיה כבשה מייד את ליבה של ליאור והרעיפה עליה חום ואהבה. רויטל הגיעה נינוחה, רגועה, חייכנית, עם מתיקות אינסופית.. את הפעילות ערכה בצורה אלגנטית, ללא מיקרופון (רוב הזמן) כאשר יש לציין שהשתלטה יפה מאוד על כל הילדים (מעל 30) ביחס לרעש שהיה מסביב.(של ההורים) כל המשימות היו איכותיות וכייפיות והילדים שיתפו פעולה באופן מפליא. היא שמרה איתי על קשר עין כל המסיבה והדריכה אותי בכל פעם מה הצעד הבא.. רויטל אכן נתנה שואו מרהיב, וזאת אני אומרת לאור התלהבותם של כל ההורים מהפעילות המקסימה. אני ממליצה עליה בחום לכל הורה שקורא לראשונה באינטרנט, גם אני הגעתי לפינקי פו ולרויטל דרך קריאה ראשונית באינטרנט והאינטואיציה עשתה את שלה. אני מודה לכם מאוד על פעילות מהנה ושאפו גדול לרויטל! איילת.
  • 0 comments

שם: איילת
תאריך: 27/1/14
כותרת: המלצה על רויטל
הי נורית,
אני רוצה להמליץ לך בחום על רויטל.
רויטל הגיעה אלינו בשבת האחרונה לחגוג את יום הולדתה של ביתי ליאור (בת 5)
בחיוכה הקסום ובבגדי הפיה כבשה מייד את ליבה של ליאור והרעיפה עליה חום ואהבה.
רויטל הגיעה נינוחה, רגועה, חייכנית, עם מתיקות אינסופית..
את הפעילות ערכה בצורה אלגנטית, ללא מיקרופון (רוב הזמן) כאשר יש לציין שהשתלטה יפה מאוד על כל הילדים (מעל 30) ביחס לרעש שהיה מסביב.(של ההורים)
כל המשימות היו איכותיות וכייפיות והילדים שיתפו פעולה באופן מפליא.
היא שמרה איתי על קשר עין כל המסיבה והדריכה אותי בכל פעם מה הצעד הבא..
רויטל אכן נתנה שואו מרהיב, וזאת אני אומרת לאור התלהבותם של כל ההורים מהפעילות המקסימה.
אני ממליצה עליה בחום לכל הורה שקורא לראשונה באינטרנט, גם אני הגעתי לפינקי פו ולרויטל דרך קריאה ראשונית באינטרנט והאינטואיציה עשתה את שלה.
אני מודה לכם מאוד על פעילות מהנה ושאפו גדול לרויטל!
איילת.

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.