שם: איילת ריבק תאריך: 3/3/14 כותרת: המלצה באיחור רב אבל מכל הלב ועם ל האהבה הי פיה ראשית, לפני כמעט חצי שנה אלה שלנו חגגה יום הולדת 4 (זה היה ב- 24.10.2013) שלחת אלינו את רויטל, שהיתה בלשון המעטה מקסימה. יום רדף יום ולא הספקתי לשבת ולכתוב לרויטל תודה! הפיה שהשכילה לקרוא את המפה ולהתחפש לפיראטית כדי שהבנים לא ילכו לאיבוד, שיצרה חגיגה מלאה צחוק, תנועה, רגישות והקשבה לכל הילדים ולפרפרית החגיגית אלה. עד היום אלה לא מפסיקה לדבר על רויטל, ושהיא רק רוצה שרויטל תעשה לה ימי הולדת. אז אומנם באיחור אני כותבת אבל בחייק המשפחה היום הולדת עדיין טרי בראשונו ועדיין מחמם את ליבה של אלה! רויטל, עזרת לנו לייצר לאלה זכרון ילדות משמעותי עבורה ועל כך תודה מכל הלב. פיה ראשית אין לי את הדוא”ל של רויטל אבל אשמח אם תוכלי להעביר לה את המסר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, ולעולם לא מאוחר מדי לומר תודה! איילת ריבק.
  • 0 comments

שם: איילת ריבק
תאריך: 3/4/14
כותרת: המלצה באיחור רב אבל מכל הלב ועם ל האהבה
הי פיה ראשית,
לפני כמעט חצי שנה אלה שלנו חגגה יום הולדת 4 (זה היה ב- 24.10.2013)
שלחת אלינו את רויטל, שהיתה בלשון המעטה מקסימה.

יום רדף יום ולא הספקתי לשבת ולכתוב לרויטל תודה! הפיה שהשכילה לקרוא את המפה ולהתחפש לפיראטית כדי שהבנים לא ילכו לאיבוד, שיצרה חגיגה מלאה צחוק, תנועה, רגישות והקשבה לכל הילדים ולפרפרית החגיגית אלה.

עד היום אלה לא מפסיקה לדבר על רויטל, ושהיא רק רוצה שרויטל תעשה לה ימי הולדת.

אז אומנם באיחור אני כותבת אבל בחייק המשפחה היום הולדת עדיין טרי בראשונו ועדיין מחמם את ליבה של אלה!
רויטל, עזרת לנו לייצר לאלה זכרון ילדות משמעותי עבורה ועל כך תודה מכל הלב.

פיה ראשית אין לי את הדוא”ל של רויטל אבל אשמח אם תוכלי להעביר לה את המסר.
עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, ולעולם לא מאוחר מדי לומר תודה!
איילת ריבק.

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.