שם: אור לכיש ונגה בן אור ומשפחותיהן. תאריך: 8/12/14 כותרת: המלצה חמה ותודה לרונה הפיה המקסימה נורית היקרה, ביום שישי האחרון (20.12) חגגנו יומולדת 5 לאור ונגה עם הפייה הקסומה והנפלאה רונה! נגה ואור היו מאושרות להפליא וקרנו מאושר במשך כל היומולדת והכל בזכות רונה המקסימה. רונה נתנה להן להרגיש נסיכות אמיתיות. הקסם התחיל בשיחת הטלפון המקדימה של רונה עם הבנות, ששברה את הקרח ויצרה כבר התרגשות וציפייה. ליום ההולדת רונה הגיעה חצי שעה לפני הזמן, מאורגנת וערוכה להפליא, עם חיוך מאיר. רונה הלבישה ואיפרה את הבנות, שוחחה איתן וממש יצרה קשר נפלא. בזמן יום ההולדת רונה ריתקה כ-40 ילדים ששיתפו פעולה, השתתפו, שיחקו, צחקו ומאד נהנו. גם ההורים מאד נהנו, פרגנו והחמיאו לה. לוחות הזמנים של רונה היו מדוייקים, הכל תיקתק ועבד מצוין. היא באה עם כל מה שצריך, דבר לא חסר. ההנחיות המקדימות שלה אלינו האימהות עזרו לנו מאד להבין מה עומד לקרות, מתי, איך, למה וכמה. אנחנו מאד מודות לרונה על יומולדת נפלאה, באווירה מכבדת ומכובדת. אנחנו ממליצות עליה בחום גדול ונשמח לפגוש אותה שוב בהמשך. רונה היקרה, תודה! את פייה קסומה ומקסימה. נהננו מכל רגע, ובעיקר שמחנו לראות את הילדות שלנו כ”כ מאושרות בזכותך. המשיכי כך ובטח ניפגש בהמשך.
  • 0 comments

שם: אור לכיש ונגה בן אור ומשפחותיהן.
תאריך: 8/12/14
כותרת: המלצה חמה ותודה לרונה הפיה המקסימה

נורית היקרה,
ביום שישי האחרון (20.12) חגגנו יומולדת 5 לאור ונגה עם הפייה הקסומה והנפלאה רונה! נגה ואור היו מאושרות להפליא וקרנו מאושר במשך כל היומולדת והכל בזכות רונה המקסימה. רונה נתנה להן להרגיש נסיכות אמיתיות.

הקסם התחיל בשיחת הטלפון המקדימה של רונה עם הבנות, ששברה את הקרח ויצרה כבר התרגשות וציפייה.
ליום ההולדת רונה הגיעה חצי שעה לפני הזמן, מאורגנת וערוכה להפליא, עם חיוך מאיר. רונה הלבישה ואיפרה את הבנות, שוחחה איתן וממש יצרה קשר נפלא.
בזמן יום ההולדת רונה ריתקה כ-40 ילדים ששיתפו פעולה, השתתפו, שיחקו, צחקו ומאד נהנו. גם ההורים מאד נהנו, פרגנו והחמיאו לה.
לוחות הזמנים של רונה היו מדוייקים, הכל תיקתק ועבד מצוין. היא באה עם כל מה שצריך, דבר לא חסר. ההנחיות המקדימות שלה אלינו האימהות עזרו לנו מאד להבין מה עומד לקרות, מתי, איך, למה וכמה.
אנחנו מאד מודות לרונה על יומולדת נפלאה, באווירה מכבדת ומכובדת. אנחנו ממליצות עליה בחום גדול ונשמח לפגוש אותה שוב בהמשך.
רונה היקרה, תודה! את פייה קסומה ומקסימה. נהננו מכל רגע, ובעיקר שמחנו לראות את הילדות שלנו כ”כ מאושרות בזכותך. המשיכי כך ובטח ניפגש בהמשך.

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.