שם: ג’ואנה תאריך: 5/8/14 כותרת: יום הולדת נסיכות ופיות עם רונה המקסימה אתמול חגגנו לעמיתי שלנו יום הולדת 6! היתה הצלחה גדולה בזכות רונה המפעילה, שעשתה עבודה נפלאה עם הבנות הנרגשות. רונה הצליחה לסקרן, להצחיק ולסחוף את הבנות למסע קסום מלא דימיון של צחוק, תנועה וריקוד והמון מחשבה ויצירתיות! וכל זה עם הרבה הומור והרבה שובבות כמו שילדים אוהבים ! כמו כן עמיתי שלי הרגישה ,כיאה לילדת יום הולדת, כוכבת החגיגה , רונה נתנה לה במה והעצימה אותה בצורה נפלאה! בקיצור יופי של הפעלה , מאד איכותית ואינטיליגנטית !!! ממליצה בחום!!! ג’ואנה.
  • 0 comments

שם: ג’ואנה
תאריך: 5/8/14
כותרת: יום הולדת נסיכות ופיות עם רונה המקסימה
אתמול חגגנו לעמיתי שלנו יום הולדת 6! היתה הצלחה גדולה בזכות רונה המפעילה, שעשתה עבודה נפלאה עם הבנות הנרגשות. רונה הצליחה לסקרן, להצחיק ולסחוף את הבנות למסע קסום מלא דימיון של צחוק, תנועה וריקוד והמון מחשבה ויצירתיות! וכל זה עם הרבה הומור והרבה שובבות כמו שילדים אוהבים !  כמו כן עמיתי שלי הרגישה  ,כיאה לילדת יום הולדת, כוכבת החגיגה , רונה נתנה לה במה והעצימה אותה בצורה נפלאה! בקיצור יופי של הפעלה , מאד איכותית ואינטיליגנטית !!! ממליצה בחום!!! ג’ואנה.

Share Social

About the Author: נורית גאון
נורית גאון, למדה חינוך, עבדה בהטמעת מערכות מידע. החליטה שהחיים קצרים בשביל לבזבז אותם על שטויות. הקימה את פינקי פו בשנת 2006 . נשוא לירדן ומאז הקמת פינקי פו הצטרפו למשפחתם יואב, שירה ואופיר. גרה במושב אביחיל ומשמשת כחברת ועד פעילה. מתנדבת בעמותת יונסטרים המעודדת יזמות בבני נוער. מנהלת מעגל עיסקי בהתנדבות המעודד נשים לנהל עסקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.